Dziękujemy

W imieniu Stasia i swoim, chcemy podziękować za wpłaty: z tytułu 1% podatku oraz te bezpośrednie na subkonto Stasia w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.

Zebrane pieniądze zostaną w całości przeznaczone na rehabilitacje synka oraz na turnus rehabilitacyjny.

Szczegóły zbiórki będą znane około 15 listopada, ale już dziś chcę Wam podziękować za okazaną pomoc, za duchowe wsparcie, za dobre słowa – mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają, ale mając dziecko niepełnosprawne, zaczyna doceniać się każdy grosz.

Rehabilitacja przynosi efekty – owszem nie wiem, jak by się Staś rozwijał bez niej, ale nie chcę ryzykować, że mu zaszkodzę. (właśnie się ubrał w Ojca bokserki – może mi stylista rośnie)

Pobyt na turnusie, potwierdził to co mówią miejscowi specjaliści – Staś jest wyjątkowy, wszystko rozumie, spełnia polecenia, świetnie daje sobie radę z zadaniami, które postawili przed nim psycholog, logopeda czy rehabilitant. Wszyscy byli jednomyśli – Staś to grzeczny i mądry chłopiec.

Więc warto prosić o Waszą pomoc, bo to nie tylko dzięki nam (rodzicom i Mai), Staś ma tak dobry start. Nie byłoby to możliwe bez przyjaciół.

Podaj dalej:
  • Facebook
  • Twitter