Akcja – #KartkaDlaStasia

Tak jak w roku poprzednim, tak i teraz organizujemy akcję #KartkaDlaStasia.

Staś kocha kartki, są dla niego najcenniejsze. Ważniejsze od zabawek (choć i te darzy wielkim uczuciem), od książek, malowanek. Pocztówki są ciekawe, można je przeglądać codziennie po kilka razy, układać wielkością, tematem.

Staś interesuje się zwierzętami, Angry Birds, ostatnio pokochał King Konga i małpy z Wyspy Małp. Uwielbia Harrego Pottera, Trolle, ale również Shreka i Kubusia Puchatka. Czasami siedzi z nami i z zainteresowaniem śledzi przygody Jacka Sparrowa w Piratach z Karaibów, ale lubi też oglądać Mumię.

Z zabawkami, to u Stasia też jest różnie, zależy od dnia, humoru i czasami tego, co akurat zobaczy w telewizji. Bawi się figurkami zwierząt odgrywając sceny np. z filmu Król Lew, albo dinozaurami i wówczas słychać odgłosy walki Godzilli z King Kongiem. W jednym z ostatnich filmów o King Kongu – Wyspie Czaszki (Kong Island) – walczy on z żołnierzami i helikopterami – to też Staś próbuje na swój sposób rozegrać, ale brakuje mu odpowiedniego sprzętu – Rodzice żołnierzyków i helikoptera nie kupili, a i Mikołaj jakoś zapomniał. Staś jednak ma swoją wielką wyobraźnię i zastępuje wojowników np. figurkami z Moanny. Poza tym lubi układać puzzle, gry edukacyjne i grać na tablecie (ten ostatnio niestety miał twarde lądowanie i … ale może, to dobrze).

W zeszłym roku dostał pocztówki z całej Polski, ale również z zagranicy, m.in. były to kraje: UK, USA, Irlandia, Islandia, Kanada, Austria, Australia, Niemcy, Bułgaria, Węgry, Holandia, Chiny, Japonia, Norwegia, Francja, Wyspy Owcze, Wyspy Wielkanocne.

I tak: 28 stycznia Staś, obchodzić będzie swoje 9 urodziny 🎂

Prosimy z całego serca: wyślij mu pocztówkę, przyślij obrazek, będzie szczęśliwy, a ja razem z nim 🙏❤️

Adres korespondencyjny:

Staś Pielak, Stacyjna 63/4, 08-400 Garwolin.

Podaj dalej:
  • Facebook
  • Twitter