Nowy Rok – nowe plany.

Serdecznie witam nowych gości na mojej stronie.

Mam nadzieję, że zainteresuje Was, co Mama ma do powiedzenia o mnie… tak, bo głównie o mnie pisze, czasami o Mai (ale to już nastolatka i powoli zasłania się RODO i nie pozwala Mamie, na publikację zdjęć – bez autoryzacji).

Jak wiecie, niedługo kończę 9 lat. Kolejny rok za mną, nowe umiejętności i inne spojrzenie na świat. Stałem się mądrzejszy, doroślejszy, bardziej samodzielny. Więcej umiem i… jestem coraz cwańszy. Przez co Mama nie wie, czy ma się śmiać, czy płakać, bo zawsze wychodzę cało z opresji (jak narozrabiam).

Ten rok, przyniesie sporo zmian i to istotnych. Kończę naukę w przedszkolu (bardzo przez to ubolewamy) i zaczynam naukę w szkole. Nowi koledzy, miejsce, nauczyciele. Ale oczywiście dam radę, bo kto jak nie ja.

W planach mamy 4 turnusy: 2xBiomicus, Michałkowo i z ciocią Renatą Nowicką. Zobaczymy, co nam z planów wyjdzie. A jeszcze jeden tygodniowy w Biomicusie.

Jednak, na dzień dzisiejszy, najważniejsze są moje 9 urodziny 🙂 Mama prosi Was o pocztówki, które ja kocham. Uwielbiam oglądać je – codziennie – nawet kilka razy dziennie. Czasami Mama, Tata i Maja mówią mi co na nich jest i ja powtarzam. Oczywiście – tylko czasami. Bo kartki są MOJE i się nimi nie chcę DZIELIĆ. Są dla mnie CENNE 🙂

Rok temu dostałem 700 listów a w nich ponad 1700 kartek, pocztówek i miłych niespodzianek: naklejek, rysunków, maskotek, słodyczy. Pięknych życzeń: bym był ZDROWY. Mama płakała przy każdej kartce – oczywiście to były łzy radości, za to że tak mnie pokochaliście, tolerujecie i dajecie namiastkę normalności 🙂 a może wprost przeciwnie, pokazujecie mi, że jestem WYJĄTKOWY! Jedyny w swoim rodzaju 🙂

Tak, jestem SUPER.

Dziękuję Wam za to, że jesteście ze mną i za Wasze wsparcie.

Podaj dalej:
  • Facebook
  • Twitter